ARCHIWUM » Rok szkolny 2020/2021 » MARZEC

Drodzy Rodzice

Zgodnie z decyzją Prezesa Rady Ministrów ze względu na bezpieczeństwo dzieci i rodziców, zamknięte zostaną żłobki i przedszkola.  Wyjątkiem będzie sprawowanie opieki nad dziećmi pracowników medycznych i służb porządkowych (m.in. żołnierzy, funkcjonariuszy policji i straży pożarnej) (szczegóły w rozporządzeniu) . W związku z tym od 29 marca do 9 kwietnia 2021 r. przedszkole jest zamknięte dla dzieci pozostałych rodziców.

Organ Prowadzący i dyrekcja Przedszkola Publicznego IGUŚ w Łochowicach.

ze strony www.gov.pl

Ważne! Rodzice będą mogli skorzystać z dodatkowego zasiłku opiekuńczego.

UWAGA!!!

Informujemy rodziców, że od  dnia 26 marca 2021 r. do 29 marca 2021 r. zawieszamy działalność stacjonarną dla wszystkich grup z powodu kwarantanny pracowników i co za tym idzie brakiem możliwości zapewnienia dzieciom bezpiecznych warunków opieki,nauki i wychowania. Wszystkie grupy przechodzą na nauczanie zdalne.

dyrekcja przedszkola