AKTUALNOŚCI » archiwum » ROK SZKOLNY 2020/2021 » PAŹDZIERNIK

SZANOWNI RODZICE

Informujemy, że Przedszkole Publiczne "IGUŚ" w Bydgoszczy od 26.10.br wznawia działalność w trybie stacjonarnym. Dla bezpieczeństwa dzieci i personelu cała placówka przeszła ozonazję oraz została gruntownie zdezynfekowana.

Szanowni Rodzice !

Informujemy, że nasi logopedzi mgr Anna Stypczyńska oraz mgr Wioletta Szmelter zakończyły przesiewowe badania logopedyczne wszystkich dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Dzieci objęte terapią logopedyczną będą miały zajęcia w poniedziałek i wtorek. Dzieci z grup najmłodszych będą monitorowane na bieżąco. W razie pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt.

Szanowni Rodzice !

Prosimy o zapoznanie się z aktualnymi wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego (25.08.2020) oraz procedurą bezpieczeństwa w Przedszkolu Publicznym "IGUŚ" w Bydgoszczy