Kodowanie na dywanie "Uczymy Dzieci Programować"

O PRZEDSZKOLU » zajęcia dodatkowe » Kodowanie na dywanie "Uczymy Dzieci Programować"

Nasze przedszkolaki biorą udział w Ogólnopolskim Programie "Uczymy Dzieci Programować". Dzieci będą atywnie pracowały w ramach dodatkowych zajęć z "Kodowania Na Dywanie". Program ten to inicjatywa mająca na celu propagowanie nauki programowania wśród dzieci. Logiczne argorytmiczne myślenie, zadaniowe podejście do stawianych problemów, szukanie różnych rozwiązań, analizowanie ich i wybieranie tych najbardziej optymalnych to umiejętności, które warto kształtować juz od najmłodszych lat. Ich uniwersalność sprawia, że przydadzą się naszym dzieciom na każdym etapie życia. Programowania można uczyć wplatając je do codziennych aktywności, niezależnie od realizowanych aktualnie treści.

Zajęcia są bezpłatne