AKTUALNOŚCI » ROK SZKOLNY 2018/2019 » Marzec

04.03 (poniedziałek) Międzynarodowy Dzień Pisarza – tego dnia dzieci poznają twórczość pisarzy dla dzieci,
dowiedzą się kim jest pisarz ? Czym zajmuje się pisarz ? Jak powstają wiersze. Każda grupa przedstawi przed
wszystkimi przedszkolakami wybrane wiersze Juliana Tuwima .

05.03 (wtorek) Z okazji „Dnia Dentysty” każdy ząbek czysty. Zajęcia w każdej grupie w ramach akcji Aquafresh.

06.03 (środa) Zaraz po II śniadaniu gr. „Krasnale” wybierze się na zajęcia dydaktyczne do osiedlowej biblioteki.

08.03 (piątek) „Dzień Kobiet” obchodzimy i dużej i małej kobiecie ten dzień umilimy.

12.03 (wtorek) Olimpiada matematyczna z okazji „Dnia Matematyki”. Gry, konkursy, rebusy, zabawy zakończone niespodzianką.

19.03 (wtorek) Bajkoterapia pt. „Franek i niewinne kłamstwo”

19.03 (wtorek) Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi o godz. 15:30 na warsztaty z przedszkolnym psychologiem
mgr Zofią Kurowską pt: „Kolorowy świat emocji"

20.03 (środa) Do przedszkola zawita Zespół Tańca Dawnego „Kazimierki” o godz. 10:00

21.03 (czwartek) I Dzień Wiosny witamy i w gaiku jej szukamy. Spacerujemy i wiosnę przywołujemy przedszkolnymi piosenkami o wiośnie.

29.03 ( piątek) Z okazji „Dnia Budyniu” w kuchcikowie każdy przedszkolak sam zrobi sobie budyń.

Zapraszamy rodziców na „Drzwi otwarte”- rozmowy indywidualne w godz. od 15 do 17 (zapisy wg listy w przedszkolu)

Gr. II „Krasnale” 26 (wtorek) mgr Justyna Poturalska,
Gr. III „Skrzaty” 27 (środa) mgr Anna Stypczyńska,