SIERPIEŃ

AKTUALNOŚCI » ROK SZKOLNY 2019/2020 » SIERPIEŃ

Szanowni Rodzice !

Prosimy o zapoznanie się z aktualnymi wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego (02.07.2020) oraz procedurą bezpieczeństwa w Przedszkolu Publicznym "IGUŚ" w Bydgoszczy. Jednocześnie informujemy, że od 3 sierpnia br. przedszkole czynne jest od 6 do 17.

Drodzy Rodzice

W związku z ograniczeniami przez COVID-19 od 25 maja na dzień dzisiejszy, większość dzieci nie korzysta stacjonarnie z przedszkola. Nie chcąc narażać Państwa na niepotrzebne koszty, podjęliśmy następującą decyzję:

W miesiącu maju i czerwcu nie będą wystawiane noty/faktury za przedszkole. Odpłatności zostaną wystawione w miesiącu lipcu, rozliczając marzec, maj i czerwiec.

Do tej pory płacili Państwo za miesiąc z góry, od 1 czerwca przejdziemy na płatności za miesiąc miniony.

Rodzice, którzy nie będą posyłali dziecka do przedszkola do końca roku szkolnego (31 sierpnia)nie  poniosą żadnych kosztów.

Organ Prowadzący