LIPIEC

AKTUALNOŚCI » Rok szkolny 2019/2020 » LIPIEC

 

Szanowni Rodzice !

Prosimy o zapoznanie się z aktualnymi wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego (02.07.2020) oraz procedurą bezpieczeństwa w Przedszkolu Publicznym "IGUŚ" w Łochowicach.  Informujemy, że od dnia 3 sierpnia przedszkole jest czynne od godziny 6.30  do 17.30

 

 

Przedszkole Publiczne IGUŚ w Łochowicach zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego.

Osoby zainteresowane, prosimy o składanie CV na adres

e-mail lochowice@przedszkoleigus.pl,

tel. 511 977 231

 

Szanowni Rodzice !!!

  W związku z zaistniałą sytuacją informujemy, że zakończenie  roku szkolnego dla Absolwentów - Zerówkowiczów                           planujemy w ostatnim tygodniu sierpnia.

Dokładną datę podamy w sierpniu.

 

 

Drodzy Rodzice

 

 W związku z ograniczeniami przez COVID-19 od 25 maja na dzień dzisiejszy, większość dzieci nie korzysta stacjonarnie z przedszkola. Nie chcąc narażać Państwa na niepotrzebne koszty, podjęliśmy następującą decyzję:

W miesiącu maju i czerwcu nie będą wystawiane noty/faktury za przedszkole. Odpłatności zostaną wystawione w miesiącu lipcu, rozliczając marzec, maj i czerwiec.

Do tej pory płacili Państwo za miesiąc z góry, od 1 czerwca przejdziemy na płatności za miesiąc miniony.

Rodzice, którzy nie będą posyłali dziecka do przedszkola do końca roku szkolnego (31 sierpnia)nie  poniosą żadnych kosztów.

 

                                                            Organ Prowadzący

 

Szanowni Rodzice

 

Informujemy, że w związku z ograniczoną liczbą miejsc z powodu COVID-19 rodzice którzy, chcą przyprowadzić dziecko do przedszkola  zobligowani są skontaktować się  z przedszkolem dzień wcześniej w celu potwierdzenia wolnego miejsca oraz wypełnienie kwalifikacyjnej ankiety epidemiologicznej i podpisania oświadczenia o tym, że zostali Państwo zapoznani z ryzykiem, które niesie za sobą choroba COVID-19.