O PRZEDSZKOLU

"Kiedy śmieje się dziecko,

śmieje się cały świat"

Nasze Przedszkole...

powstało w sierpniu 2015 r. i przez pierwszy rok swojej działalności funkcjonowało jako placówka niepubliczna. Od 1 września 2016 r. placówka uzyskała status Przedszkola Publicznego. Przedszkole mieści się w nowoczesnym budynku, który został zaprojektowany i wybudowany od podstaw,  z wszelkimi zabezpieczeniami p-poż oraz przepisami sanitarnymi dla dzieci. Budynek jest także  przystosowany dla dzieci niepełnosprawnych. Sale są przestronne i jasne, klimatyzowane, a przestrzeń w nich została zaaranżowana w taki sposób, aby zapewnić Państwa dzieciom miejsce do twórczej nauki i zabawy. Wyposażone są w:
-  nowe mebelki,
-  bezpieczne, atestowane zabawki,
-  wiele pomocy dydaktycznych.
W naszym przedszkolu pracuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna, którą tworzą nauczyciele z pasją, kreatywni i zapewniający dzieciom prawdziwą, domową atmosferę, dającą poczucie bezpieczeństwa oraz doskonałe warunki do nauki i zabawy.